Coraz bliżej Boże Narodzenie, a jak święta, to i prezenty. Gdyby ktoś zapytał nas o jedno słowo, które mogłoby określić czym są Super Prezenty - słowo to brzmiałoby PRZEŻYCIA.

Jeśli nie wiesz, jaki prezent na święta podarować najbliższym, skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Zobacz nasze propozycje na prezent świąteczny, który zachwyci każdego.

Przyjdź i zawieś świąteczną ozdobę zrobioną ręcznie na choince, która znajdować się będzie w holu MCK od 6 grudnia.

Zapraszamy również do wioski Św. Mikołaja, w której można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie (sala lustrzana).

Od dłuższego czasu wiadomo, że nasz pracownik zmaga się z poważną chorobą.Utworzona została zbiórka, która przyniosła niesamowity efekt, natomiast to wszystko, to kropla w morzu wydatków, kiedy człowiek wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji.  Nadal więc zachęcamy do wpłat dla Pawła "Kupera"!

Kolejne sukcesy naszych recytatorek podczas Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Emigracyjnej im. Gustawa Herlinga w Suchedniowie oraz w Koncercie Laureatów  64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Salon Poezji - Teatr Polski.

Spotkanie organizacyjne oraz zapisy 15.11.2019 r. o godz. 18:00 (sala 102)

Zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież i dorosłych) na kursy tańca: towarzyskiego, dyskotekowego, rock&roll, salsa, mambo.

Przyjdź, nauczymy tańczyć każdego!

Zajęcia prywatne (płatne).

2019 to rok 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. W wydarzenia jubileuszowe włącza się również Młodzież Polskiego Czerwonego Krzyża, która swoje stulecie będzie obchodzić za 2 lata 25 października dlatego tego dnia również w tym roku w wielu miejscach w Polsce zostaną podświetlone na czerwono charakterystyczne dla danego miasta obiekty w Skarżysku-Kamiennej będzie to budynek Miejskiego Centrum Kultury.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe