X SKARŻYSKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "Z Pieśnią do Niepodległej"

15 listopada 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Finałowy X Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" (eliminacje odbędą się 14 listopada 2017 r. godz. 9:00, wtorek).

Organizatorem przeglądu jest Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku-Kamiennej, Wydział Kultury, Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Współorganizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I-go stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej. Nad imprezą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Celem Przeglądu jest popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej, tak wśród dorosłych jak i wśród dzieci i młodzieży, ze wszystkimi jej aspektami edukacyjnymi  i wychowawczymi, a w szczególności:

  • popularyzacja pieśni patriotycznych wśród młodego pokolenia,
  • kultywowanie tradycji i postaw patriotycznych,
  • integracja środowisk kombatanckich,
  • prezentacja dorobku artystycznego poszczególnych placówek i instytucji,
  • aktywizacja środowisk twórczych,

Konkurs rozpocznie się przesłuchaniami od godz. 9:00 w dniu 14 listopada 2017 (wtorek) w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słowackiego 25 wg. szczegółowego programu zamieszczonego na stronie MCK po zamknięciu listy zgłoszeń.

FINAŁ KONKURSU odbędzie się 15 listopada 2017 (środa) o godz. 17:00

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w Miejskim Centrum Kultury do dnia 3 listopada 2016 (piątek) do godziny 16:00 tylko na druku „Karta zgłoszenia” dostępna do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Regulamin   Karta zgłoszenia
             
Word doc   Adobe pdf   Word doc   Adobe pdf

 

 plakat patriotyczna 2017

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140