Wyróżnienie dla MCK Skarżysko

Miło na m poinformować że Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej znalazło się wśród 29 podmiotów, które wzięły udział w przedsięwzięciu edukacyjno-profilaktycznym pod nazwą  "Pomóżmy dzieciom spędzić szczęśliwie wakacje".

Nasza jednostka przedstawiła w konkursie program z minionych wakacji tj:

  • Kultura w plenerze,
  • Letnie podwórko MCK,
  • Miasteczko Ruchu Drogowego,
  • Artystyczne wakacyjne warsztaty,
  • oraz różne wydarzenia skierowane do dzieci pozostających na wakacje w mieście,

Wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa, Wicewojewody Świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, dyrektora WORD Czesława  Dawida oraz od współorganizatorów wydarzenia odebrały dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej Katarzyna Michnowska-Małek oraz Pani Beata Rybarczyk-Czajkowska koordynator Kultury w Plenerze.

W przyszłorocznych planach MCK również planuje cykl wakacyjnych wydarzeń skierowanych do dzieci pozostających na wakacje w mieście.

 foto1

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe