SKARŻYSKIE DNI FOTOGRAFII (foto+video)

Pierwszy weekend lutego (2-4.02.2018 r) upłynął w Skarżysku-Kamiennej pod hasłem „Fotografia”. Działający od kilku lat Klub fotograficzny „ZOOM” zaprasił na SKARŻYSKIE DNI FOTOGRAFII.

Impreza zaplanowana była na trzy dni i wszystkie spotkania odbyły się w Miejskim Centrum Kultury. Organizatorzy zaplanowali trzy spotkania, które były nie lada gratką, dla osób interesujących się fotografią.

W piątek o 18.00 w Galerii MCK odbył się wernisaż wystawy fotografii członków Klubu „ZOOM” poświęcony tematowi „Między ziemią na niebem”.

Kolejny dzień to spotkanie autorskie z wybitnym fotografem Tomaszem Grzybem, który przedstawił swoje prace i wprowadził przybyłych, w świat swojej fotografii, zamkniętej w temacie „Światło w przestrzeni cienia”

Na podsumowanie Skarżyskich Dni Fotografii organizatorzy zaprasili na spotkanie autorskie z wybitną postacią, artystą fotografikiem - Januszem Buczkowskim, współtwórcą Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. W trakcie spotkania można było nabyć albumy oraz zdjęcia mistrza. Pieniądze ze sprzedaży prac, przeznaczone będą na leczenie artysty.

Fotorelacja

Foto: M. Busiek portal Skarżysko24.pl,
         spottedskarzysko.pl
Dostępne również na:
Google Plus logo   facebook   skarzysko24   logo spotedSko   TSK24

skarzyskie dni fotografii

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe