Konkurs zakończony!

Wybraliśmy dwa najciekawsze naszym zdaniem wpisy tj. Aleksandry Jakubowskiej i Weroniki Piątek. Już wkrótce Wydawnictwo UROBOROS, fundator nagród, wyśle do Was książki. Gratulujemy!


Dziś mamy dla Was niespodziankę!
Konkurs na Facebooku, w którym możecie wygrać egzemplarz książki fantastycznej „Gdzie śpiewają diabły”, autorstwa pochodzącej ze Skarżyska-Kamiennej Magdaleny Kubasiewicz!

Jak zdobyć nagrodę?

Napiszcie w komentarzu, dlaczego uważacie, że właśnie Was powinniśmy obdarować książką. Macie czas do 18 stycznia 2019 r. do godziny 20:00. Spośród odpowiedzi wybierzemy dwie najciekawsze, a ich autorzy otrzymają po egzemplarzu powieści. Zwycięzców poinformujemy o wygranej do dnia 23.01.2019 r.
Do dzieła!

* Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie adresu wysyłki na terytorium Polski. Konkurs nie ma charakteru losowego. Organizatorem i administratorem danych osobowych jest Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Nagrody funduje Wydawnictwo Uroboros.

 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe