Charytatywny MARATON ZUMBA-BANTO-FITNESS dla Konrada Gibały (foto)

Szanowni Państwo, podczas Charytatywnego MARATONU ZUMBA-BANTO-FITNESS dla Konrada Gibały który odbył się 26 lipca zebrano kwotę 1867,21 zł na rehabilitację ale to nie koniec licytacji. Zostały nam cenne rzeczy, których możesz stać się posiadaczem. Zapraszamy ponownie na maraton Zumby 31 sierpnia 2019 r.

Konrad jest 16 letnim chłopcem cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni typu 1/2 (co się okazało po ponownym badaniu dna - do tej pory żyliśmy w świadomości, że syna ma najcięższą postać tej choroby). Na chorobę syna od stycznia w naszym kraju dostępny jest lek, niemniej jednak do jego podania dzieli nas długa droga, gdyż Konrad musi być ponownie zoperowany w celu utworzenia okienka w kręgosłupie jaki w wyniku pierwszej operacji się zrósł i nie daje możliwości podania podoponowo leku. Jak na razie jedyną terapią ratująca życie Konrada i opóźniająca postęp choroby jest rehabilitacja, która musi być wykonywana codziennie. Jest ona bardzo kosztowna. Jedna jej godzina to koszt 70 zł.  Rehabilitacja będzie potrzebna nawet w przypadku podania leku już do końca życia Konrada. 

Ponadto Konrad jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata i ma ogromne marzenia oraz plany - chce zostać trenerem naszego skarżyskiego Granatu:)

Podczas maratonu odbędzie się licytacja wielu ciekawych przedmiotów.

Maraton poprowadzi Artur Cieślik wraz z innymi instruktorami.

Wstęp dowolna wpłata do puszki.

Przyłącz się i pomagaj razem z nami !!!

Akcję wspomaga Wolontariusz Paweł Marchewka.

pawel marchewka

Fotorelacja

Foto: portal spottedskarzysko.pl
Dostępne również na:
zdjecia google   facebook   logo spotedSko   TSK24

maraton ZUMBA plakat

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe