Plener plastyczny w Kazimierzu Wielkim

Młodzieżowa Akademia Sztuki MCK prowadzona przez mgr sztuki Katarzynę Piwnik i Skarżyski Klub Twórców SKART działający pod opieką Haliny Wężyk na zakończenie wakacji od 26 do 30 sierpnia 2019 r. uczestniczyli we wspólnym plenerze w naszym partnerskim mieście Kazimierza Wielka.

Nasi plastycy gościli we Dworze Odonów, gdzie w okolicznościach dworskiego klimatu i przepięknych pejzaży urokliwej okolicy, tworzyli swoje dzieła. Ten twórczy czas zaowocował powstaniem szeregu prac zarówno z dziedziny malarstwa olejnego, akrylowego, akwareli, pasteli ale również rzeźb, wycinanek i fotografii. Wszystkie powstałe prace zostaną zaprezentowane na corocznej wystawie poplenerowej w galerii MCK w Skarżysku-Kamiennej, co już jest tradycją każdego pleneru. Wyjątkowo tym razem, na specjalne zaproszenie wystawa będzie również prezentowana w odonowskim dworze w Kazimierzy Wielkiej.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe