Nowy singiel Patrycji Zarychty

W środę 21 grudnia 2016 r. na portalu Youtube odbyła się premiera drugiego Singla Patrycji Zarychty pt."Slowly", który powstał przy współpracy z Markiem Pędziwiatrem. Jest to zapowiedż mojej debiutanckiej płyty "Szczęście", która ukaże się na początku przyszłego roku.

 

Utwór skomponowałam pod wpływem silnych doświadczeń i mocnej konfrontacji z rzeczywistością. Doprowadziło mnie to do odpowiedzi na pytanie kim jestem… I choć każdego dnia odkrywam siebie i świat na nowo, to wiem, że pewne rzeczy są niezmienne. A jeśli uświadomimy sobie i zaakceptujemy siebie w całej rozciągłości, tylko wtedy będziemy mogli być tak naprawdę szczęśliwi. Potrzeba na to trochę cierpliwości i uważności, ale każdy ma swój czas poznawania. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że poznałam siebie na tyle, by móc twierdzić, że wiem co czuję i dokąd chcę podążać. Znam swoją wartość i wiem jak ze sobą rozmawiać, co daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu… Bo tak naprawdę wszystko czego pragniemy i do czego dążymy - jest w nas!

Nie spieście się...

 

„SLOWLY”
Music: Patrycja Zarychta
Lyrics: Patrycja Zarychta

Patrycja Zarychta - vocal
Marek Pędziwiatr - all instruments, arranger
Jarek Toifl - Sound engineer, mix
Recorded in MaqRecords

Cover by Olga Pasamonik


W środe (28.12.2016r.) utwór „Slowly” [drugi singiel zapowiadający debiutancką płytę "Szczęście"]  był Piosenką Dnia w Trójce a wczoraj znalazł się poczekalni listy przebojów Radiowej Trójki. Od dzisiaj można na niego głosować głosować.
 
Co trzeba zrobić? 
Otóż, należy:
- wejśc pod ten link -> http://lp3.polskieradio.pl
- u góry po prawej stronie kliknąć głosuj
- zalogować się
- odnaleźć utwór "Slowly" Patrycja Zarychta 
- zaznaczyć i zagłosować
 
Dzięki głosom utwór może zaistnieć dłużej na antenie i wejść do LP 3 .
 
Patrycja będzie wdzięczna za każe klikniecie!
 
Lista Przebojów Programu 3 Polskiego Radia to jedna z najpopularniejszych list przebojów w Polsce, obecna na antenie nieprzerwanie od 1982 roku. Liczba notowań przekracza już 1800. Jest prowadzona na przemian przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona. Audycja nadawana jest w piątki od 19.00 do 22.00. 

 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe