Koncert pokazowy ASM

Kategoria
WAKACJE z MCK - Koncerty
Termin
7 lipiec 2018 18:00
Miejsce
Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa - Juliusza Słowackiego 25
26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska

Koncert pokazowy dla publiczności jest podsumowaniem "Letnich warsztatów Artystycznych ASM", które odbędą się w dniach 30 czerwca – 7 lipca w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Warsztaty obejmować będą zajęcia z aktorstwa, improwizacji ruchowej i tańca. Praca odbywać się będzie na materiale muzycznym z widowiska tanecznego „Sen Nocy Letniej” do muzyki Macieja Pawłowskiego. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci oraz młodzieży.

Termin koncertu: 7 lipca o godz. 18:00 w sali widowiskowej MCK (wstęp wolny).

Na warsztaty oraz koncert zaproszają Państwa Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Fundacja ARTLAND oraz Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

warsztaty ASM 2018

 
 

Terminy

  • 7 lipiec 2018 18:00

Wspierane przez iCagenda

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Szanowny Użytkowniku strony internetowej MCK,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.