WYBORY MISS SKARŻYSKA 2017 (foto)

W niedzielę 15 października2017 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się gala finałowa konkursu Miss Skarżyska 2017.  O tytuł najpiękniejszej skarżyszczanki walczyło 11 pań, najpiękniejszą wybrano 17-letnią Natalię Tusznio. To ona wkrótce powalczy o koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa świętokrzyskiego.

Ostatni konkurs piękności odbył się w Skarżysku 8 lat temu (wówczas koronę Miss foto i Miss publiczności zdobyła 23-letnia wówczas Marta Kowalczyk). Po dłuższej przerwie postanowiono reaktywować konkurs.

Na zaproszenie skierowane do udziału w konkursie odpowiedziało 11 dziewcząt ze Skarżyska-Kamiennej i okolic (Patrycja Bartosik, Zuzanna Maroszek, Sylwia Pawlicka, Karina Strzelec, Natalia Tusznio, Weronika Laskowska, Angelika Świerczyńska, Karolina Celi, Klaudia Ngo Ngoc, Diana Schabowska i Dominika Wąsil). To właśnie one przez ponad miesiąc przygotowywały się do niedzielnego wieczoru - wzięły udział m.in.: w sesjach fotograficznych, konsultacjach i próbach choreograficznych, konsultacjach z makeupistką, fryzjerem i stylistką.

W niedzielę dziewczyny zaprezentowały się przed licznie zgromadzoną publicznością w Miejskim Centrum Kultury. Za choreografię podczas wieczoru odpowiedzialna była Szkoła Tańca Respect Dance - Anna Telka-Kurczyńska i Tomasz Kurczyński, za make-up - Emilia Osóbka, Marlena Dudziak i Anita Kowalik, a o fryzury kandydatek zadbała Iwona Szymańska.

W programie wieczoru znalazły się m.in. prezentacje kandydatek w strojach wieczorowych i kąpielowych, konkurs talentów, autoprezentacja.  Przed zgromadzoną publicznością wystąpili tancerze (pary turniejowe) ze Szkoły Tańca Respect Dance oraz wokalistka Malwina Ozimska. Wieczór swoim występem uświetniła polska "Vanessy Mae" - Karolina Kolina.

Po prezentacjach przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu nad którym czuwało jury w składzie: Andrzej Brzeziński - zastępca prezydenta, Przemysław Kubik - prezes Ere Polska, Renata Gola, Nina Domagała, Edyta Młynarczyk -Media Markt, Danuta Banaczek - Dana, Marlena Mazurek - Venus Dancing, Marlena Dudziak, Katarzyna Michnowska Małek -dyrektor MCK, Jakub Bilski - asystent prezydenta, Piotr Fotek - firma Azulena, Piotr Putała -  Queen Of The Year, Anna Telka - Kurczyńska- Szkoła Tańca Respect Dance, Marta Kowalczyk - Miss  Skarżyska 2009, Martyna Gabryś - Miss Nastolatek woj, świętokrzyskiego 2017 Daria Litworska- Sójka Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016, Roksana Oraniec- Miss Super Talent Off The World 2017, Dominik Szostak Mister woj. świętokrzyskiego 2017 oraz przewodniczący: Zbigniew Lisowski.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • Miss Talent oraz Miss Czytelników Portalu skarzysko24.pl została wybrana - Karolina Celi
  • Miss Publiczności i  Spotted - Natalia Tusznio
  • Miss Foto - Karina Strzelec
  • Pierwszą wicemiss została wybrana Weronika Laskowska , drugą - Zuzanna Maroszek, trzecią - Klaudia Ngo Ngoc

Tytuł Miss Skarżyska 2017 przypadł Natalii Tusznio z Suchedniowa.

- Jeszcze to do mnie nie dotarło, nie spodziewałam się naprawdę, jestem bardzo zaskoczona i szczęśliwa. Przede mną finał wojewódzki, myślę, że szansę są mniejsze niż tutaj, ale zobaczymy jak to będzie, sprawdzę swoje siły. Przygotowania były świetne, od rana ćwiczyłyśmy, była trema, stres, zmęczenie, ale to wszystko się naprawdę opłacało - mówiła tuż po ogłoszeniu werdyktu konkursu Miss Skarżyska 2017, Natalia Tusznio.

Miss Skarżyska 2017 ma 17 lat i uczy się w I LO im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej. Po zakończeniu liceum ma zamiar studiować psychologię w Warszawie  Od szóstego roku życia tańczy, jeździ też na motocyklu. Jest mieszkanką Suchedniowa.

Imprezę której organizatorem była firma Euro Media i Miejskie Centrum Kultury poprowadzili: Agnieszka Fidelak i Jacek Bieda.

Fotorelacja

Foto: M. Busiek portal Skarżysko24.pl
Dostępne również na:
Google Plus logo   facebook   skarzysko24  
           


 

  DSC5989

kandydatki 01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

plakat

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140