W niedzielę 13 grudnia 2015 roku graliśmy dla Andzi. Salę MCK w Skarżysku - Kamiennej wypełnili fani zespołów Happysad i Lorein oraz Ci, którzy chcieli pomóc Andzi –  chorej na nowotwór trzustki. Bilety cegiełki wykupiono w ciągu kilku dni, jak powiedział jeden z  pracowników MCK-u "pobiliście rekordy sprzedaży". Oznacza to, że w Skarżysku i okolicach jest wielu ludzi o wielkich sercach.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Anety Białek, ponieważ zarówno  występujące zespoły, jak i MCK zrezygnowali z dochodów i pracowali tego dnia charytatywnie. Podczas koncertu było rockowo, energetycznie i altruistycznie.

Dzięki wielu ludziom, którzy wykazali się odwagą i chęcią pomagania udało się zorganizować ten koncert. Dziękujemy: Gosi Lipińskiej, Zygmuntowi Kawalcowi, Katarzynie Michnowskiej - Małek za życzliwość i chęć niesienia pomocy. Bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w koncert dla Andzi. Byli to:

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140