AKROBATYKA dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza dzieci na zajęcia z Akrobatyki.

Zajęcia będą prowadzone przez kadrę instruktorsko trenerską w składzie Mateusz Zatorski i Artur Cieślik.

Zapisy do 9 września do godziny 16:00 w Miejskim Centrum Kultury lub bezpośrednio na zajęciach które będą się odbywać od 9 września w każdy poniedziałek w sali 106:

  • grupa początkująca (tygryski) o godz. 16:00
  • grupa zaawansowana (sarenki) o godz.17:00

W dniu pierwszych zajęć 9 września, odbędzie się ocena umiejętności uczestników oraz przydział do jednej z powyższych grup.

Zajęcia rozwiną w waszych dzieciach predyspozycje motoryczne: wzrokowo przestrzenne, zwinnościowe, siłowe, skocznościowe nauczą dyscypliny i podniosą sprawność fizyczną.

Akrobatyka – ewolucje cielesne o dużym stopniu trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności. Akrobatyka nie stanowi sportu, a określa rodzinę sportów.działania. Zmierza do podnoszenia sprawności fizycznej, kontrolowania ruchów ciała i opanowania psychicznego w sytuacjach ekstremalnych.

Więcej informacji: tel. 792 606 337

 

akrobatyka 2019

 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe