2 grudnia 2017 r. podczas polskiego tournèe przy pełnej sali widzów w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej  zespół tancerzy Royal Lviv Ballet zaprezentował arcydzieło sztuki baletowej — "Dziadek do orzechów" Piotra Czajkowskiego. Publiczność miała okazję zobaczyć widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym.

23 listopada 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 12. Kawiarnia Literacka. Tym razem sympatycy spotkań z poezją Grupy Literackiej "Wiklina" spotkali  się na "Zaduszkach Poetyckich", aby zanurzyć się w pełnej refleksji i zadumy poezji o życiu i przemijaniu.

Towarzystwo Przyjaciół Chorych w Skarżysku-Kamiennej zaprosiło mieszkańców Skarżyska-Kamiennej na koncert Duetu Myrczek&Tomaszewski, który odbył się w czwartek, 23 listopada 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury.

Koncert zainaugurował 11. edycję akcji Pola Nadziei w naszym mieście. Zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych w Skarżysku-Kamiennej. Towarzystwo rozpoczęło swoją działalność w maju 2009 roku. Głównym celem ich działania jest pomoc osobom chorym. 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140