Wystawa “Mam na imię Kobieta” – Aneta Załęcka w obiektywie Jerzego Polańskiego

Wystawy
Termin: 4 marzec 2018 15:00 - 25 marzec 2018 20:00

Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

Zapraszamy 4 marca 2018 r. /niedziela/ o godz. 15.00 na wernisaż wystawy zatytułowanej “Mam na imię Kobieta” – Aneta Załęcka w obiektywie Jerzego Polańskiego.

To nie wszystko, czeka na Państwa popołudnie pełne dodatkowych atrakcji – koncert z udziałem Darka Bernatka, Mikołaja Janowskiego, Nicole Bless, Marysi Moliszewskiej oraz Jolanty i Grzegorza Kwiatkowskich. Gorąco zapraszamy!

Tematem wystawy jest fotografia, malarstwo i pasja skarżyszczanki Anety Załęckiej. Wystawę będzie można oglądać do 25 marca 2018 r.

 

Aneta Załęcka

- Po raz kolejny zastanawiam się nad tym, jak kruche potrafi być życie i co jest w nim najważniejsze. Im bardziej wsłuchamy się w siebie, tym bardziej rozbudzi się totalna fascynacja pomysłami, pasjami. Pasją radowania się życiem, moim ukochanym zawodem, fotografią, malarstwem, dźwiękami muzyki i wciąż nieustającą miłością do ludzi.

Fotografia jest poszukiwaniem informacji, inspiracji, argumentów, pomysłów. Wszystko zaczyna się w naszej wyobraźni. Napędzana marzeniami, realizując je i pokazując, co w mojej duszy gra, czuję się, jakbym dawała ludziom cząstki własnej biografii. Fotografia jest jak kartka z pamiętnika. Dobre zdjęcia są ważne, ale dobre zdjęcia w miłej atmosferze, wykonane przez fotografa, z którym lubimy współpracować, są jeszcze lepsze.

Malarstwo, to obnażanie się z emocji,o których nie każdemu się mówi - ja wolę „słuchać” jak ktoś patrzy. To co widzi na moim obrazie. Mam wrażenie, że za każdym razem gdy przekraczam coś co mnie ogranicza, maluję i czuję się surrealnie.

By było kolorowo. By móc zatracać się w inspiracjach nieprzerwanie…

 

wystawa mam na imie kobieta

 

 

Telefon
41 2531482 wew. 108, tel. kom. 500 199 710
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • Od 4 marzec 2018 15:00 do 25 marzec 2018 20:00

Wspierane przez iCagenda

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140