Mam na imię Kobieta... Kobieta zmienna jest ?!

Wydarzenia w MCK
Termin: 27 maj 2018 15:00

Miejsce: Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa  |  Miejscowość: Skarżysko-Kamienna, Polska

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie a w szczególności Mamy na wspólne świętowanie Dnia Matki.

27 maja br. od godziny 15.00 na Placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku wspólnie sprawdzimy jak wielką metamorfozę może przejść Kobieta, która pragnie zmian. Czy zmiana wyglądu (uczesania, makijażu, ubioru) ma wpływ na nasze życie? Czy za metamorfozą wewnętrzną idzie także zmiana wewnętrzna? Jak jej dokonać? Jak zdrowo żyć?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo podczas imprezy “Mam na imię Kobieta... Kobieta zmienna jest ?!” a wszystko to podane w lekkiej przyjemnej formie z dużą dawką humoru, podczas koncertu - niespodzianki.

Istnieje duża doza prawdopodobieństwa, iż także niektóre z Pań będę mogły na miejscu przejść małą zmianę swojego wyglądu. Ponadto w programie pokaz kolekcji wiosenno-letniej firmy “Dana” Pani Danuty Banaczek, moc atrakcji i niespodzianek.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie i nie tylko, gdyż kto jak nie własny mężczyzna lepiej skomplementuje naszą metamorfozę...

 

Pomysłodawczynie wydarzenia, Anett Załęcka i Anna Szymankiewicz postanowiły zintegrować wszystkie skarżyskie kobiety. Zapraszając je do udziału w spektakularnych metamorfozach swego wyglądu. 10 modelek zaprezentuje swą przemianę, zmieni kolor włosów, styl czesania oraz zaprezentuje profesjonalne stroje z kolekcji Danuty Banaczek. Na ten jeden dzień stanie się gwiazdami wybiegu. Jednak nie jest to jedyna atrakcja. Biżuteria modelek będzie dziełem Mirki Lańczyk - Moskal, która wykonuje cuda z filcu i nie tylko.

Całe wydarzenie poprowadzi Sylwia Lehner - rodowita góralka, przedsiębiorca, coach i trener skuteczniej zmiany. Jest laureatką nagrody „Polska Lwica Biznesu 2015” przy wsparciu Anny Szymankiewicz.

Na zaproszenie organizatorek przyjedzie Ilona Felicjańska, zawodowa modelka, matka, kobieta niezniszczalna. Opowie ona o swojej drodze do kariery, o byciu matką. O wzlotach i upadkach, o tym jak wyszła z nałogu i stała się silną i niezniszczalną kobietą. Podzieli się z zebranymi tym jak odnalazła swą drogę do szczęścia.

Będzie można w trakcie wydarzenia obciąć włosy i przekazać na Fundację Rack&Roll, co też zrobię dwie dziewczynki.

W trakcie pokazu mody będzie można skorzystać z zakupów rękodzieła wykonanego przez mieszkanki Skarżyska na Pchlim Targu. Będzie można również skorzystać z porady dietetyka i trenera personalnego z Gabinetu ACTIV-MED, Pauliny Dudy i Mateusza Kawalca. O tym jak ważny jest odpowieni dobór bielizny opowie certyfikowana brafitterka Karolina Topór, właścicielka salonu Bravitacji a zaprosi ona również na swoje stoisko gdzie chętnym wytłumaczy istotę brafittingu. Imprezie towarzyszyć będą koncerty takich sław jak: Anna Hamela, kielczanki, laureatka „Szansy na sukces”, zaprezentuje swoją specjalność – piosenkę francuską. Również z Kielc pochodzi duet Ardente Duo. Skrzypaczka Wiktoria Kołodziejczyk i gitarzystka Klaudia Głuszek zagrają wiele znanych standardów muzyki popularnej. Patrycja Zarychta, rodowita skarżyszczanka, po raz kolejny zaprezentuje swój talent i umiejętności wokalne, które otwierają jej drzwi do czołowych scen kraju,największych rozgłośni radiowych i skłaniają do współpracy czołowych polskich muzyków.Na scenie pojawią się też Nicole Bless z chórem złożonym z dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Maria Moliszewska, utalentowana dziewczynka, która z niezwykłym urokiem śpiewa polskie i zagraniczne hity.

Wydarzenie jest zorganizowane dzięki wsparciu i Patronatowi Honorowemu Prezydenta Miasta Konrada Kroniga, Radiu Kielce, TVP 3 Kielce oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyny
Michnowskiej- Małek.

Przygotowania do wydarzenia oraz wszelkie dodatkowe wydarzenia związane z inicjatywą Skarżyszczanki, można obserwować na Facebooku w/w inicjatywy.

 

dzien matki 2018

 

Telefon
41 2531482 wew. 108, tel. kom. 500 199 710
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Juliusza Słowackiego 25
26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 27 maj 2018 15:00

Wspierane przez iCagenda

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140