Szanowni Państwo, w związku z ogłoszoną przez Prezydenta Polski żałobą narodową i pogrzebem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w dniu 19 stycznia 2019 r. z przykrością informujemy, że zaplanowane na dzień 19 stycznia 2019 r. elimanacje do XXVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zostają odwołane.

Solidaryzujemy się ze społecznością naszego kraju pogrążoną w żałobie i prosimy Państwa również o wyrozumiałość i zadumę w ten dzień.

Prosimy o kontakt z głównym organizatorem wydarzenia Wojewódzkim Domem Kultury, Dział Dziedzictwa Kulturowego, tel. 41 365 54 36

W sobotę, 20 stycznia 2018 r.  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXV Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2018. W konkursie udział wzięły zespoły i soliści z powiatów: koneckiego, skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego, opatowskiego i sandomierskiego

16 listopada 2016 r. w Miejskim Centrum Kultury odbył się Koncert Finałowy IX Skarżyskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" (eliminacje odbyły się 14 listopada 2016 r. ,poniedziałek).

Organizatorem przeglądu było Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku-Kamiennej, Wydział Kultury, Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Nad imprezą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe