Konkurs Super START UP

Zapraszamy do wzięci udziału w konkursie Super Start Up, który jest organizowany w ramach IV Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej.
Konkurs dotyczy pomysłu biznesowego na działalność gospodarczą. Do wygrania są: atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe (w tym nagrody niespodzianki od Google Internetowe Rewolucje oraz słodkości od firmy Wawel).

W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik w wieku 16-35 lat z terenu województwa świętokrzyskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 20 września przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną zaproszeni do prezentacji swojej pracy podczas IV Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej w dn. 27.09.2019 r.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są do pobrania na stronie: http://mfi.skarzysko.pl/2019/08/14/konkurs-super-start-up-zapraszamy-do-udzialu/

 

konkursu super start up

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe