Eliminacje strefowe XIII SZARADZIARSKICH MISTRZOSTW POLSKI 2010

elim.strefowe2010.jpg

Do Eliminacji strefowych XIII SZARADZIARSKICH MISTRZOSTW POLSKI, które odbyły się 10 kwietnia 2010r. w Miejskim Centrum Kultury
w Skarżysku-Kamiennej zakwalifikowało się 13 osób.
O godzinie 1200,  jednocześnie z innymi 16-stoma miastami w Polsce organizującymi eliminacje strefowe, po odczytaniu regulaminu, uczestnicy przystąpili do rozwiązywania prac konkursowych w czasie 1 godz.30 min.
Pracą Jury eliminacji strefowych w Skarzysku-Kamiennej  kierował Jej Przewodniczący Pan Karol Fiedorowicz z SKSz "ANAGRAM".
  Do Finału XIII SZARADZIARSKICH MISTRZOSTW POLSKI, który odbędzie się w Warszawie, Komisja Organizacyjna zakwalifikuje minimum 30, a maksymalnie 60 uczestników, ktorzy w eliminacjach strefowych zdobędą najwyższa liczbę punktów. Lista finalistów zostanie ogłoszona na stronie internetowej "Rozrywki" oraz na łamach dwutygodnika "Rozrywka".

Tabela wyników Eliminacji strefowych w Skarżysku-Kamiennej.

xiii_szar.m.p.jpg


 

 

 

 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe