Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowy seans, w ramach którego wyświetlimy kilka klasycznych polskich animacji.

26 stycznia 2019 r. (sobota), start godz. 14.00

To wspólny projekt Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga, Wójta Skarżyska Kościelnego Jacka Bryzika oraz Kombinatu Formy. Promocja obowiązuje w okresie

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do Miejskiego Centrum Kultury w  Skarżysku-Kamiennej na zajęcia tematyczne w ramach Ferii Zimowych 2019 r.

Kto nie chciał iść na bal, kto nie chciał spędzić kolejnego wieczoru przed telewizorem. Przywitał NOWY ROK w wyjątkowy sposób podczas KONCERTU SYLWESTROWEGO "W krainie Wiednia i Czardasza", który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej 31 grudnia 2018 r.

Tradycyjnie już na Placu Staffa przy muzyce znakomitego Dj-a z ekipy PARTY DANCE wspólnie przywitaliśmy Nowy 2019 Rok.

31 grudnia 2018 r. na Placu Staffa przy muzyce znakomitego Dj-a z ekipy PARTY DANCE wspólnie przywitaliśmy Nowy 2019 Rok.

Tuż przed północą życzenia noworoczne dla mieszkańców miasta złożyli wiceprezydent Krzysztof Myszka, przewodniczący Rady Miasta Leszek Golik, wiceprzewodniczący Bogusław Ciok oraz Katarzyna Michnowska - Małek, dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury. Zabawa trwała do godziny 1.00.

Zapraszamy serdecznie miłośników Strefy Tańca ART DANCE na tegoroczną Galę Świąteczną. Jak co roku podzielimy się z naszą wierną i sympatyczną widownią artystycznymi niespodziankami

19 grudnia 2018 r. godz. 17:00

16 grudnia 2018 r.  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert finałowy uczestników warsztatów wokalnych Laboratorium Głosu - Patrycja Zarychta.

W programie koncertu nie zabrakło świątecznego akcentu w związku z ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

16 grudnia 2018 r. w godz. 10:00 - 18:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Podczas Jarmarku odbyły się warsztaty malowania bombek szklanych, można było znaleźć ozdoby choinkowe, stroiki, kartki, bibeloty świąteczne i wiele różnych rzeczy związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

16 grudnia 2018 r. w godzinach 11:00-15:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się kiermasz bombek wraz z warsztatami samodzielnego wykonywania szklanych ozdób choinkowych.

Pracownia Artystyczna “Ralfik” wraz z Miejskim Centrum Kultura zapewnili wspaniałą zabawę, profesjonalną opiekę pracowników obu firm, świąteczną atmosferę i ..moc brokatów do dekoracji bombek.

15 grudnia 208 r. w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się wydarzenie pt. Projekt Wiara 2. Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję posłuchać świadectw naszych gości, konferencji oraz koncertu gwiazdy wieczoru RYMcerzy.

7 grudnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył
się Monodram "ŻERTWA" w wykonaniu Matusza Nowaka, który był impręzą towarzysząca 46. Ogólnopolskiemu Turniejowi Recytatorskiemu im. Leopolda Staffa.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140