Pożegnanie Lata - Cabrio Poland 2019 (foto+video)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

14 września 2019 r. na stadionie RUCH w Skarżysku-Kamiennej odbyło się wydarzenie POŻEGNANIE LATA - CABRIO POLAND 2019.

Impreza rozpoczęła już paradą kabrioletów ulicami miasta. Następnie około setka aut bez dachu ruszyła na Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski. Z kolei na terenie stadionu RUCH na uczestników czekały atrakcje, m.in.: Miasteczko PROFIAUTO PITSTOP (bezpłatne sprawdzanie auta), CYRK dla dzieci O’BIMBOLANDO, Strefa animacji MCK z konkursami z nagrodami.

Występy lokalnych klubów sportowych i artystycznych: Cheerleaderki Celsium, Akademia Holistyczna,  Strefa Tańca Art Dance, 

Oraz koncerty zespołów: SWOBODNA, NOWATOR, MIRAMI, BIG CYC.

Na wydarzenie zaprosili: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND.

Fotorelacja

Foto: portal spotteskarzysko.pl
Dostępne również na:
zdjecia google   facebook   logo spotedSko   proskarzysko kwadrat   skarzysko24

 


Informacja o Ogólnopolskim Rajdzie Świętokrzyskim

Zapraszamy wszystkich miłośników cabrio, na Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski, organizowany pod honorowym patronatem Pana Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, przy współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacją CABRIO POLAND.

Rajd będzie doskonałą okazją do integracji miłośników tych wspaniałych pojazdów oraz poznania, urokliwych i zarazem ciekawych historycznie, miejsc ziemi Świętokrzyskiej.
Jak zwykle na miejscu czekać będzie na Was specjalnie przygotowana mapa Rajdu, numer do naklejenia na szybę oraz identyfikator. Nasi partnerzy, przygotowali też szereg niespodzianek na trasie Rajdu. Start i meta Rajdu będą zlokalizowane na terenie Stadionu Ruchu przy alei Piłsudskiego 57, 26-110 w Skarżysku-Kamiennej.

Regulamin wydarzenia dostępny będzie od 15.08.2019. Warunkiem udziały w Rajdzie jest umieszczenie zdjęcia swojego bezdasznika na wydarzeniu na Facebooku związanym z Rajdem (https://www.facebook.com/events/548773432326325/) z dopiskiem #samipozytywniludzie.

mapka przejazdu


\pozegnanie lata cabrio poland 2019

 

profiauto

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe