Bezpłatny seans filmu "Rewolucja totalnej wolności" w kinie Centrum

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 11 września (środa, godz. 18.00, w kinie Centrum) zapraszamy na bezpłatny seans filmu w reżyserii Jarosława Mańki “Rewolucja totalnej wolności”.

Zastanawiamy się nieraz nad źródłami kryzysu moralnego, który trawi współczesny świat zachodni. Film krakowskiego reżysera udziela odpowiedzi na pytania o genezę tego kryzysu, wskazując na tzw. rewolucję obyczajową 1968 roku.

„By pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci”. Efekty realizowanego przez lata scenariusza widać dziś jak na dłoni. Dokąd zmierzamy? „Rewolucja totalnej wolności” - film, który musisz zobaczyć.

 Wstęp za okazaniem DARMOWEJ wejściówki, którą można odebrać w recepcji w godzinach otwarcia MCK. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

fim_rewolucja_totalnej_wolnosci

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe