Monodram Lidyi Danylchuk "STARA KOBIETA WYSIADUJE"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej serdecznie zaprasza na monodram Lidyi Danylchuk "STARA KOBIETA WYSIADUJE" wg Tadeusza Różewicza.

Monodram odbędzie się 6 grudnia 2019 r. o godz. 17:00 i jest wydarzeniem towarzyszącym 47. Ogólnopolskiemu Turniejowi Recytatorskiemu im. Leopolda Staffa.

Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 15 listopada w Impresariacie Artystycznym MCK.


 „Stara kobieta wysiaduje” to monodram Lidyi Danylchuk aktorki  „Teatru w koszyku” z Ukrainy.
Lidya Danylchuk po raz pierwszy sięga po dramatopisarstwo polskie. Na warsztat wzięła dobrze znany dramat Tadeusza Różewicza, z którym mierzyły się najlepsze rodzime aktorki dramatyczne m.in. Anna Dymna czy Anna Chodakowska. To przejmujące rozliczenie się z życiem, przeszłością i nieuchronnie zbliżającym się końcem.

 

monodram lidii Danylczuk Stara kobieta wysiaduje

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe