27 kwietnia 2018 r. w Małej Galerii Miejskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy zbiorowej Skarżyskiego Klubu Twórców SKART, który działa od 2000 roku przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Spotkanie z autorami wystawionych prac uświetnił mini koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Skarżysku-Kamiennej.

Zapraszamy na wystawę Aliny Krupy, członkini Skarżyskiego Klubu Twórców “SKART” w Skarżysku-Kamiennej.

Otwarcie wystawy “Koronkowe Oczko” 6 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 17.00 w Małej Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Gorąco zapraszamy! - Wstęp wolny!

23 lutegoc 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, odbył się wernisaż wystawy poplenerowej "Swego nie znacie... - Bodzentyn 2017". 

Wszystkie prace, które można obejrzeć w galerii Miejskiego Centrum Kultury, to efekt pleneru, który odbył się w październiku, ubiegłego roku w Bodzentynie. Przez cztery dni jedenastu artystów, członków Skarżyskiego Klubu Twórców SKART robiło zdjęcia, szkice i podmalunki.

Pierwszy weekend lutego (2-4.02.2018 r) upłynął w Skarżysku-Kamiennej pod hasłem „Fotografia”. Działający od kilku lat Klub fotograficzny „ZOOM” zaprasił na SKARŻYSKIE DNI FOTOGRAFII.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140