13 września 2019 r.  w Małej Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Wernisaż nie wszystkich prac skończonych Dagmary Malinowskiej.

Uczestnicy wernisażu mogli zgadywać która praca jest niedokończona i spekulować na temat jej dalszych losów. W przyszłości autorka zamierza zorganizować kolejny wernisaż, na którym zaprezentuje dokończone prace i nie tylko.

Podczas eventu wystąpili alter ego Daggi - Magma, w performensie będącym częścią projektu Pain Of Beauty, wspieranym przez Tomasza Jagiełowicza, jednego z muzyków śląskiego zespołu Oberschlesien, w rolę mandolinisty wcielił się Jarosław Wicher.

Informujemy, że wystawa Andrzeja Kozłowskiego „Świętokrzyskie klimaty w rzeźbie ludowej” w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej będzie czynna jeszcze do 29 września. Kto jeszcze nie zdążył odwiedzić wystawy ma jeszcze szansę! Gorąco zapraszamy!

12 lipca 2019 r. w Nowej Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się wernisaż wystawy Andrzeja Kozłowskiego „Świętokrzyskie klimaty w rzeźbie ludowej”. Podczas wernisażu artysta opowiedział o swoim warsztacie rzeźbiarskim, chętni mogli spróbować swoich umiejętności rzeźbiarskich pod czujnym okiem naszego twórcy. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w wernisażu ważna informacja: wystawę będzie można oglądać do 25 sierpnia 2019 r. Gorąco zapraszamy!

14 czerwca 2019 r. w Galerii MCK (sala 44) Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się wernisaż wystawy prac Młodzieżowej Akademii Sztuki.

Młodzieżowa Akademia sztuki działa przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku -Kamiennej. Skupiając uzdolnionych plastycznie członków grupy. Zajęcia prowadzone są przez mgr sztuki Katarzynę Piwnik. Na wystawie prezentowane prace pokazują zakres wykonywanych ćwiczeń i prac plastycznych z okresu 2018/2019 roku szkolnego.

Wystawa czynna będzie do 28 czerwca 2010 r.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe