Wystawa “Mam na imię Kobieta” – Aneta Załęcka w obiektywie Jerzego Polańskiego (foto+video)

4 marca 2018 r. ,w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej odbył się  na wernisaż wystawy zatytułowanej “Mam na imię Kobieta” – Aneta Załęcka w obiektywie Jerzego Polańskiego. Tematem wystawy jest fotografia, malarstwo i pasja skarżyszczanki Anety Załęckiej.

Wystawa „Mam na imię Kobieta” to efekt wielu godzin spędzonych w plenerze i przy sztaludze. Zdjęcia są autorstwa Jerzego Polańskiego z Warszawy, który na co dzień fotografuje znane osobistości ze świata show-biznesu. Będą na nich również inne skarżyszczanki, a także samo Skarżysko. Obrazy to już dzieło samej Anety Załęckiej.

Po wernisażu odbył się koncert z udziałem Darka Bernatka, Mikołaja Janowskiego, Nicole Bless, Marysi Moliszewskiej oraz Jolanty i Grzegorza Kwiatkowskich.

Wystawę będzie można oglądać do 25 marca 2018 r.

 

Aneta Załęcka

- Po raz kolejny zastanawiam się nad tym, jak kruche potrafi być życie i co jest w nim najważniejsze. Im bardziej wsłuchamy się w siebie, tym bardziej rozbudzi się totalna fascynacja pomysłami, pasjami. Pasją radowania się życiem, moim ukochanym zawodem, fotografią, malarstwem, dźwiękami muzyki i wciąż nieustającą miłością do ludzi.

Fotografia jest poszukiwaniem informacji, inspiracji, argumentów, pomysłów. Wszystko zaczyna się w naszej wyobraźni. Napędzana marzeniami, realizując je i pokazując, co w mojej duszy gra, czuję się, jakbym dawała ludziom cząstki własnej biografii. Fotografia jest jak kartka z pamiętnika. Dobre zdjęcia są ważne, ale dobre zdjęcia w miłej atmosferze, wykonane przez fotografa, z którym lubimy współpracować, są jeszcze lepsze.

Malarstwo, to obnażanie się z emocji,o których nie każdemu się mówi - ja wolę „słuchać” jak ktoś patrzy. To co widzi na moim obrazie. Mam wrażenie, że za każdym razem gdy przekraczam coś co mnie ogranicza, maluję i czuję się surrealnie.

By było kolorowo. By móc zatracać się w inspiracjach nieprzerwanie…

Fotorelacja

Foto: Z. Biber portal Skarżysko24.pl
Dostępne również na:
Google Plus logo   facebook   skarzysko24

 

wystawa mam na imie kobieta

 

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe