Wystawa nie wszystkich prac skończonych Dagmary Malinowskiej (foto+video)

13 września 2019 r.  w Małej Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Wernisaż nie wszystkich prac skończonych Dagmary Malinowskiej.

Uczestnicy wernisażu mogli zgadywać która praca jest niedokończona i spekulować na temat jej dalszych losów. W przyszłości autorka zamierza zorganizować kolejny wernisaż, na którym zaprezentuje dokończone prace i nie tylko.

Podczas eventu wystąpili alter ego Daggi - Magma, w performensie będącym częścią projektu Pain Of Beauty, wspieranym przez Tomasza Jagiełowicza, jednego z muzyków śląskiego zespołu Oberschlesien, w rolę mandolinisty wcielił się Jarosław Wicher.

Dagmara Malinowska - obecnie studentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, absolwentka sztukaterii Wiśnickiego plastyka.
Od czasu do czasu podejmuje się prac z zakresu konserwacji zabytków, oraz wykonywaniem murali z zamiłowania do większych formatów. W 2018 r. wyrzeźbiła swoje alter ego – Magmę, która zajmuje się głównie muzyką, pisaniem tekstów i byciem zawsze w centrum uwagi. Jej autorka – Dagga woli pozostać w cieniu swoich tworów.

https://www.facebook.com/swim.and.burn/

 Wystawa czynna będzie do 29 września. Zapraszamy.

Fotorelacja

Foto: portal skarzysko24.pl

wystawa prac nieskonczonych dagmary malinowskiej

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe