14 grudnia 2019 r. godz. 18:00 w MCK Skarżysko

Bilety w cenie: rząd III - 109 zł oraz rząd VI i VII - 59 zł do nabycia w Impresariacie Artystycznym MCK oraz na stronie kupbilecik.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w festiwalu.

TERMIN: 20 listopada 2019 roku, godzina 12:00

Festiwal adresowany jest do grup tanecznych z Uniwersytetów III Wieku oraz innych aktywnych środowisk seniorskich.

17 listopada 2019 r. o godz. 17:00

Bilety w cenie 80 i 90 zł do nabycia: Impresariacie Artystycznym MCK (od września) oraz na stronach kupbilecik.pl i biletyna.pl

13 października 2019 r.  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się inauguracja sezonu tanecznego 2019/2020 Strefy Tańca ART DANCE.

Wydarzenie wypełnione zostało mnóstwem pozytywnej energii płynącej z tańca za sprawą tancerzy ART DANCE przygotowanych przez Katarzynę Barańską, Agnieszkę Banasik, Martynę Imielę i Aleksandrę Malik.

12 października 2019 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się najnowsza komedia tego sezonu w reż. Artura Barcisia! "Lista męskich życzeń".

6 października 2019 r. w  Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się kolejna odsłona wyborów Miss Skarżyska-Kamiennej.

Na gali finałowej do której scenariusz i reżyserię zrobił Zbigniew Lisowski zobaczyliśmy pokaz kolekcji projektantki Marzena Chełmińska markę Chełmińska, pokaz projektantki Angelika Warot Głuch, pokaz CELIA Studio Mody Ślubnej oraz wyjście w kostiumach kąpielowych Azulena.

5 października 2019 r. w MCK Skarżysko odbył się magiczny, barbarzyński koncert zespołu DYM, który zaprezentował utwory z płyty DYM która za chwilę ukaże się na rynku.

DYM to nowy zespół, który zrodził się na bazie członków Studium Instrumentów Etnicznych. Uzupełniony byłymi muzykami zespołu Lorein podczas swoich koncertów zaprasza w mroczne rejony muzyki folkowej.

DYM, jak sami muzycy to określają, gra dark folk. To muzyka przodków, ale zupełnie inna od tej, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Ociera się mistycyzm, a koncerty to nie tylko gra dźwięków, ale też świateł i ruchów ludzkich ciał.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe