II Skarżyski konkurs pt. “Teatr Jednego Wiersza”

Serdecznie zapraszamy 28 marca 2018 r. na godz. 11:00 do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej na II Skarżyski Konkurs pt. “Teatr Jednego Wiersza”.

Zaproszenia kierujemy do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich, wychowawców świetlic środowiskowych na terenie naszego miasta oraz wszystkich innych chętnych w wieku od 7 do 18 lat.

Konkurs odbędzie się w ramach obchodów międzynarodowego Dnia Teatru a celem jego doskonalenie warsztatu artystycznego oraz konfrontacja dokonań twórczych uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie prawidłowo wypełnionej Karty zgłoszenia do 15 marca 2018 na adres:

Miejskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego  25, 26-110 Skarżysko- Kamienna  z dopiskiem „Teatr jednego wiersza”
lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania

Regulamin   Karta zgłoszenia
Word doc Adobe pdf   Word doc Adobe pdf

 

II konkurs teatr jednego wiersza

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140