IV Ogólnopolski Festiwal Tańca UTW (foto+video)

28 listopada 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się IV edycja Festiwalu Tańca Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Ideą tej imprezy jest taneczna integracja studentów – seniorów. Festiwal adresowany był do grup tanecznych z Uniwersytetów III Wieku oraz innych aktywnych środowisk seniorskich. Organizatorem festiwalu jest Skarżyski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Skarżysku - Kamiennej, współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej oraz Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Glównymi celami festiwalu jest stworzenie możliwości zaprezentowania dorobku artystycznego słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Integracja środowiska artystycznego. Rozwijanie wrażliwości estetycznej seniorów poprzez bezpośredni kontakt z kulturą. Popularyzacja tańca. Wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z zespołami.

Fotorelacja

Foto: P. Wełpa - portal proskarzysko.pl
Dostępne również na:
Google Plus logo   facebook   proskarzysko kwadrat   skarzysko24


Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

Pliki do pobrania

Regulamin   Karta zgłoszenia
Word doc   Word doc

 

IV Festiwal Zespolow UTW

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140