29 listopada 2019 r. w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się wernisaż wystawy "Nie do zatrzymania".

Wystawa opowiada o ludziach zafascynowanych dziką przyrodą, szukających odskoczni od betonowych miast, których łączy wspólna pasja. Łamiąc konwenanse, banda przyjaciół przemierza Wisłę w pogoni za największą rybą zamieszkującą jej wody - Sumem.

Wystawa czynna będzie do 5 stycznia 2020 r.

8 listopada 2019 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się wernisaż wystawy Albert Płusa - Poezja & Fotografia "Słowem malowane".

Wystawa czynna do 28 listopada 2019 r.

13 września 2019 r.  w Małej Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Wernisaż nie wszystkich prac skończonych Dagmary Malinowskiej.

Uczestnicy wernisażu mogli zgadywać która praca jest niedokończona i spekulować na temat jej dalszych losów. W przyszłości autorka zamierza zorganizować kolejny wernisaż, na którym zaprezentuje dokończone prace i nie tylko.

Podczas eventu wystąpili alter ego Daggi - Magma, w performensie będącym częścią projektu Pain Of Beauty, wspieranym przez Tomasza Jagiełowicza, jednego z muzyków śląskiego zespołu Oberschlesien, w rolę mandolinisty wcielił się Jarosław Wicher.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe