Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Kamili Sammler pt. „jaCień”, który odbędzie się 12 czerwca 2026 roku o godz. 18:00 w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
To wyjątkowe spotkanie ze sztuką będzie okazją do zanurzenia się w świecie pełnym emocji, symboli, światła i cienia, gdzie fotografia staje się opowieścią o człowieku, naturze i przemijaniu.






