Spotkanie organizacyjne oraz zapisy 9.11.2018 r. o godz. 18:00

Zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież i dorosłych) na kursy tańca: towarzyskiego, dyskotekowego, rock&roll, salsa, mambo.

Zapraszamy dzieci od 7 lat na zajęcia teatralne.

Zajęcia odbywają się  w poniedziałki o godz. 16:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (rotunda teatralna).

Proponujemy państwu kiermasz, gdzie można sprzedać, wymienić się lub kupić dosłownie wszystko – od monet, znaczków, poprzez książki, ubrania, zabawki, po bibeloty, obrazy,ręczne wyroby artystyczne i użytkowe, biżuterię i zegarki...

Ekspozycja pozostanie dostępna w MCK dla zwiedzających do 29 października 2018 r.
Wystawa prezentuje i upamiętnia ofiary niemieckiej akcji pacyfikacyjnej (Ausserordentliche Befridungsaktion – AB)...

Informujemy, że z przyczyn od Miejskiego Centrum Kultury niezależnych wystawa akwareli Mieczysława Peli została ODWOŁANA. W zamiana zapraszamy Państwa na...

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140