Szkoła Programowania i Robotyki The Coders Club, zaprasza na wakacyjne warsztaty z Minecraftem i robotami. Zajęcia to cykl dwugodzinnych spotkań, z których każde stanowi odrębną całość. Każde spotkanie, to optymalny na wakacje mix nauki, zabawy i zajęć ruchowych.

W kategorii Senior już trzeci rok z rzędu dostrzeżono i wyróżniono zarówno skarżyski zespół „Perły z Lamusa”, działający przy Miejskim Centrum Kultury i Uniwersytecie III Wieku, a także jego solistkę Annę Tchórzewską.

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrd Krönig zapraszamy do wspólnego kibicowania w czterech skarżyskich strefach kibica:

Zapraszamy na wycieczki w ciekawe miejsca:
ZOO, Warszawa – 12 lipca
Centrum Geoedukacji, Kielce – 19 lipca
Leśne Zacisze, świętokrzyskie – 9 sierpnia
Centrum Nauki Kopernik, Warszawa – 23 sierpnia

Informacje i zapisy pod nr telefonów: (41) 25 31 482 wew. 108; 500 199 710. Kontakt w godz. 8:00 - 16:00.

W cenie wycieczki MCK zapewnia: przejazd wesołym autokarem, opiekę i ubezpieczenie, poczęstunek „abyś miał siłę”, bilety wstępu i niezapomniane wrażenia. Dodatkowo wizyta w Mc Donalds (płatne indywidualnie).

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140