Jubileusz 25-lecia MCK

Obecny 2019 rok obfituje w ważne dla naszej instytucji rocznice. To 25. rocznica powstania MCK oraz 55. rocznica oddania do użytku całkowicie wykończonego i wyposażonego Zakładowego Domu Kultury.

Proponujemy państwu kiermasz, gdzie można sprzedać, wymienić się lub kupić dosłownie wszystko – od monet, znaczków, poprzez książki, ubrania, zabawki, po bibeloty, obrazy,ręczne wyroby artystyczne i użytkowe, biżuterię i zegarki...

Wybraliśmy dwa najciekawsze naszym zdaniem wpisy tj. Aleksandry Jakubowskiej i Weroniki Piątek. Już wkrótce Wydawnictwo UROBOROS, fundator nagród, wyśle do Was książki. Gratulujemy!

Termin warsztatów “Teatralny Czwartek” z przyczyn niezależnych od organizatora ulega zmianie. Zainteresowanych zapraszamy 15 marca 2019 o godz. 15:00 (sala nr 40 w MCK). Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Pobierz kartę zgłoszenia.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe