31 grudnia 2018 r. na Plac Staffa

W programie: Zabawa przy muzyce Dj-a, Pokaz fajerwerków, Życzenia Noworoczne od Prezydenta Miasta.
Startujemy o godz. 23.00. ZAPRASZAMY !!!

Zapraszamy serdecznie miłośników Strefy Tańca ART DANCE na tegoroczną Galę Świąteczną. Jak co roku podzielimy się z naszą wierną i sympatyczną widownią artystycznymi niespodziankami

19 grudnia 2018 r. godz. 17:00

16 grudnia 2018 r.  w godz. 10:00 - 18:00
... warsztaty malowania bombek szklanych, ozdoby choinkowe, stroiki, kartki, bibeloty świąteczne i wiele różnych rzeczy związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

samodzielnego wykonywania szklanych ozdób choinkowychZapewniamy wspaniałą zabawę, profesjonalną opiekę pracowników, świąteczną atmosferę i ..moc brokatów do dekoracji bombek.
16 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na Projekt Wiara 2, który odbędzie się 15 grudnia 208 r. od godz. 16:30 w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję posłuchać świadectw naszych gości, konferencji oraz koncertu gwiazdy wieczoru RYMcerzy.

7 grudnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył
się Monodram "ŻERTWA" w wykonaniu Matusza Nowaka, który był impręzą towarzysząca 46. Ogólnopolskiemu Turniejowi Recytatorskiemu im. Leopolda Staffa.

6 grudnia 201 8 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się "Mikołaki z Miejskim Centrum Kultury" na które zaprosili wszystkie zainteresowane dzieci Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Podczas imprezy odbyły się warsztaty kreatywne z wykonywania ozdób świątecznych, pokaz akrobatyki grupy z Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kam. oraz przedstawienie "Bajka o babci Jadze" w wykonaniu Grupy Artystycznej "Perły z Lamusa".

1 grudnia 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się przepiękny baśniowy spektakl balletu klasycznego w najlepszym wykonaniu osławionej trupy Artystów Royal Lviv Ballet pt. "Królewna Śnieżka" na motywach Baśni Braci Grimm.

29 listopada 2018 r. od godz. 12:00 (Patio)

Wykłady: Policji, Straży Pożarnej, ZUS-u, PZU, Pracownika z Uzdrowiska Busko-Zdrój, właścicielki sklepu ze zdrową żywnością.

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140