w programie "To się nadaje do kabaretu."

11 maja 2019 r. godz. 17:30

Bilety w cenie 60 i 70 zł dostępne w Impresariacie Art. MCK oraz na stronach: biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru serdecznie zapraszamy na spektakl "Wojna Chłopska" w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej, który odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 18.00 na zapleczu sceny Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (wstęp wolny).

Zapraszamy wszystkie Panie

10 marca 2019 r. godz. 16:00

Bilety w cenie 15 zł /os

W programie między innymi:

14 lutego 2019 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się spektal teatralny "NINA".

Gerard to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze..

1 lutego 2019 r. w Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się Bal Karnawałowy z Cyrkiem O’BIMBOLANDO dla dzieci.

W programie balu nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz występów cyrku O’BIMBOLANDO, który zaprezentował między innymi: Arabski taniec z wężem, Akrobacje na wałkach, Jazda na monocyklu, Dziewczynę guma, Pokaz hula hop, Żonglerkę, Slinki, Klauna.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowy seans, w ramach którego wyświetlimy kilka klasycznych polskich animacji.

26 stycznia 2019 r. (sobota), start godz. 14.00

Adres

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa

ul. Słowackiego 25,
26-110 Skarżysko-Kamienna

dyr. mgr Katarzyna Michnowska-Małek

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 (41) 25 31 482

Fax: +48 (41) 25 31 482 wew. 140

Portale społecznościowe