Szanowni Państwo, w imieniu Ministerstwa Infrastruktury, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego mamy przyjemność zaprosić seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczni 60+” wraz z przeprowadzeniem badania postaw, zachowań oraz stanu wiedzy kierowców powyżej 60 roku życia.
Akcja skierowana jest do wszystkich osób powyżej 60 roku życia, którzy posiadają prawo jazdy kategorii B. Celem warsztatów jest podniesienie posiadanych umiejętności prowadzenia pojazdu, podtrzymywanie (odnowienie) umiejętności kierowania pojazdem kierowców powyżej 60 roku życia.






